تیلور سویفت از ابتلای خود به اختلال خوردن صحبت کرد

سلبریتی ها از جمله بسیاری از نوازندگان، بازیگران و دیگر افراد مشهور درباره داشتن یک اختلال خوردن صحبت کرده اند. تیلور سویفت یکی از این هنرمندان است که در این باره صحبت کرده است.

هنگامی که شما با یک اختلال خوردن زندگی می کنید، تمایل دارید که رابطه سختی با غذا و تصویر بدن داشته باشید که می تواند بر سلامت جسمی و روانی شما تأثیر بگذارد. برخی از شایع ترین اختلالات خوردن عبارتند از:

افراد مشهور زیادی هستند که تجربه خود را با یک اختلال خوردن به اشتراک گذاشته اند. تمایل آنها به صحبت کردن می تواند به کاهش انگ کمک کند و کسانی که تجربیات مشابهی دارند را امیدوار کند.

تیلور سویفت (متولد ۱۳ دسامبر ۱۹۸۹، وست ریدینگ، پنسیلوانیا، ایالات متحده) یک خواننده، ترانه سرا و سوپراستار جهانی است که مخاطبان را با اشعار صمیمانه و ملودی های جذاب خود مجذوب خود کرده و خود را به عنوان یکی از تأثیرگذارترین هنرمندان موسیقی تثبیت کرده است. در سال ۲۰۲۴ او با برنده شدن جایزه گرمی برای آلبوم سال برای Midnights (2022) تاریخ ساز شد و اولین هنرمندی شد که چهار بار در این بخش برنده شد.

 

تیلور سویفت در مورد اینکه ” رابطه من با غذا برای من چقدر ناسالم بود -” سخن می گوید، موضوعی که جسورانه در مستند او به نام “خانم آمریکاییانا” مطرح شد.
تیلور سویفت به تازگی در مورد ابتلای خود به اختلال خوردن صحبت کرده است
تیلور سویفت به تازگی در مورد ابتلای خود به اختلال خوردن صحبت کرده است

در مستند جدید تیلور سویفت، «خانم آمریکاییانا» که  در جشنواره فیلم ساندنس به نمایش درآمد، مونتاژی از توضیحات تحقیرآمیز درباره این خواننده وجود دارد که طی سال‌ها در برنامه‌های تلویزیونی ظاهر شده است. یکی از این اظهارات : “او خیلی لاغر است. من را آزار می دهد.”

همانطور که مشخص است، در نهایت تیلور سویفت را هم آزار داد.

در یکی از آشکارترین و غافلگیرکننده‌ترین بخش‌های فیلم نت‌فلیکس، سوئیفت برای چند دقیقه در مورد اینکه در گذشته با یک اختلال خوردن دست و پنجه نرم کرده است صحبت می‌کند.

پس از اینکه تیلور سویفت پس از بیرون آمدن از درب ورودی خود در برابر گروهی از عکاسان تصویر شد، صدای سوئیفت شنیده می شود که می گوید: “برای من خوب نیست که هر روز عکس های خودم را ببینم.” اگرچه او می‌گوید «این فقط چند بار اتفاق افتاده است و من به هیچ وجه به آن افتخار نمی‌کنم»، اما سوئیفت اعتراف می‌کند که در گذشته مواقعی وجود داشته است که «تصویری از من دیده است که در آن احساس می‌کنم شبیه شکمم هستم. شکمم خیلی بزرگ بود، یا… یکی گفت که من باردار به نظر می‌رسم… و این فقط باعث میشود که گرسنه بمانم و غذا نخورم.

سوئیفت در مصاحبه خود با Variety ب توضیح داد که در مورد آن چه از سر گذرانده است و صحبت کردن در مورد آن برای مستند برای او دشوار بوده است. نمی‌دانستم با صحبت کردن در مورد تصویر بدن و صحبت کردن در مورد چیزهایی که برای من ناسالم بوده است و رابطه من با غذا و همه اینها در طول سال‌هااحساس راحتی کنم یا نه .

در مستند نتفلیکس تیلور سوئیفت: خانم آمریکاییانا، این خواننده و ترانه سرا برای اولین بار از تجربه خود با اختلال خوردن صحبت کرد. او اعتراف کرد که در گذشته مواقعی وجود داشته است که عکسی از خودش دیده یا یک نظر منفی خوانده است که “من را وادار می کند که گرسنه بمانم و غذا نخورم.”

سوئیفت با مجله Variety در مورد ارتباط شرم و آنچه از یک برنامه ویژه نتفلیکس برنه براون در مورد شرم آموخته صحبت کرد:

این مضحک است که بگوییم، “برای من مهم نیست که کسی در مورد من چه فکری می کند”، زیرا این امکان پذیر نیست. اما شما می توانید تصمیم بگیرید که نظر چه کسی اهمیت بیشتری دارد و به نظرات چه کسی اهمیت بیشتری می دهید.

سوئیفت گفت: «من فکر می‌کنم این واقعاً بخشی از بزرگ شدن است، اگر می‌خواهید آن را درست انجام دهید. “این بخشی از امید به یافتن نوعی بلوغ و تعادل در زندگی خود است.”

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا