مقررات

قوانین و مقررات مشاوره

۱-در حال حاضر تمام مشاوره ها آنلاین و از راه دور در بستر گوگل میت انجام می شود. در صورت بروز مشکلات اتصال مثل قطعی اینترنت و غیره وقت مشاوره به ساعتی مورد توافق درمانگر و درمانجو جابجا می شود. ضروری است درمانجو نسخه بروز شده مرورگر کروم و اپلیکیشن گوگل میت را روی تلفن همراه خود نصب نماید.

۲-درمانجویان می توانند با ارسال پیامک به شماره ۰۹۲۰۷۶۶۵۰۵۲ تا دو مرتبه ویزیت خود را کنسل نمایند، در صورت کنسل نمودن وقت مشاوره زمان جدیدی برای مشاوره در نظر گرفته می شود. در صورت کنسل شدن بیش از دو مرتبه جلسات مشاوره ، حق مشاوره پرداخت شده به درمانجو بازگردانده می شود، اما ادامه درمان پذیرفته نخواهد شد. در مورد گروه درمانی، تا ۲۴ ساعت پیش از شروع دوره امکان کنسلی وجود دارد. پس از این مدت امکان کنسلی و عودت وجه وجود ندارد.

۳-حضور والدین یا مراقبین در جلسات مشاوره افراد زیر ۱۸ سال الزامی است.

۴-هیچ خدمات مشاوره ای جهت کاهش وزن انجام نمی شود، مشاوره ها جهت درمان اختلالات روانی غذا خوردن( اختلال آنورکسیا نروزا یا بی اشتهای عصبی، اختلال بولیمیا نروزا یا پرخوری عصبی و اختلال پرخوری بینج) است.

۵-مشاوره آنلاین درمانجویان با وزن بسیار پایین (شاخص توده بدنی زیر ۱۵) ، مشکلات جدی پزشکی مثل آریتمی قلبی و تشنج غیر کنترل و وضعیت ناپایدار جسمی مثل افت فشار خون مکرر ، ضربان قلب نامنظم و .. پذیرفته نمی شود. این درمانجویان ضروری است به بیمارستان مراجعه نمایند.

۶- تجویز دارو انجام نمی شود و جلسات مشاوره صرفا روان درمانی مبتنی بر خانواده و روان درمانی شناختی رفتاری است. بدیهی است در صورت صلاحدید درمانگر به مصرف دارو توسط درمانجو راهنمایی لازم انجام خواهد شد.

۷-گواهی انجام خدمات و هزینه خدمات جهت بیمه های تکمیلی درمان صرفا بصورت آنلاین و ارسال تصویر یا اسکن گواهی ممهور شده می باشد. در صورت درخواست درمانجو برای دریافت نسخه فیزیکی گواهی انجام خدمات این گواهی با قبول هزینه پستی توسط درمانجو از طریق پست یا پیک برای وی ارسال می شود.

۸-هیچگونه گواهی استراحت پزشکی برای مراجعان صادر نمی شود.